Etiketler :  3 Zarf 
Şirkette eski genel müdür kovulmuş, yeni bir genel müdür atanmıştı. Eski müdür görevi de... Şirkette eski genel müdür kovulmuş, yeni bir genel müdür atanmıştı. Eski müdür görevi devrederken, yenisine tavsiyelerde bulundu ve 3 adet zarf verdi. Her biri numaralanmıştı. Eski müdür yenisine ileride her başı sıkıştığında bir zarfı açmasını söyledi. Ve yeni müdür işe başladı. Altı ay işler yolunda gitti. Fakat sonra satışlar birdenbire düştü. Ne yapacağını bilemeyen yeni müdür, en sonunda 1. zarfı açtı. Zarfta şöyle yazıyordu:
- Kendinden önceki müdürü suçla... Yeni müdür hemen bir basın toplantısı ayarladı ve sorunlar için kendinden önceki müdürün politikalarını suçladı. Basın ve borsa bu açıklamalara olumlu baktı, şirket hisseleri toparlandı, bu arada da satışlar düzeldi... İşler bir süre daha yolunda gitti. Fakat sonra üretim sorunları çıktı. Önceki olaydan tecrübeli yeni müdür gecikmeden 2. zarfı açtı. zarfta şu yazıyordu:
- Şirketi yeniden organize et. Yeni müdür reorganizasyonu uygulamaya koydu, sorun çözüldü. Bir süre sonra işler yine bozuldu. Yeni müdür koşa koşa gitti ve 3. zarfı açtı:
- 3 zarf hazırla...

Bu fıkrayı sizden önce 1 kişi okudu. << GOCMENLIK  ||   Meslek >>   

Facebook'da paylaş : Paylaş

3 Zarf fıkrasını PDF olarak indir.
3 Zarf fıkrasını ZİP olarak indir.

Bu Fıkraya Puan Ver

1 2 3 4 5
Toplam Oy : 1    Puan : 3.00   Fıkra Yorumları

isim:    email:


<< GOCMENLIK  ||   Meslek >>   

Hoş geldiniz! Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun. 
loading...
Hızlı Arama
3 Zarf fıkrası FikraCenneti Üyeleri tarafından puanlandı. . 3 Zarf 3 Zarf Puan: 3.00