Etiketler :  Tanrı'ya  dava  açtı  Tanrı'ya dava açtı 
TV HANIMI OBEZ YAPTI:

Timothy Dumouchel isimli ABD'li, karısı ve çocuklarını obez, kendisini de içki ve sigara bağımlısı yaptığı gerekçesiyle bir televizyon şirketine dava açtı. Dava reddedildi.

NASA FALI BOZUYOR:

Rus astrolog Marina Bai, 2005 yılında NASA'ya 165 milyon sterlinlik dava açtı. NASA'nın yaptığı ‘Derin Darbe' isimli bir uzay sondasının bir kuyruklu yıldıza çarparak örnek toplayacak olmasını terörist bir faaliyet olarak nitelendiren Bai'nin açtığı dava reddedildi.

DAVALI BEN, DAVACI BEN:

1874 yılında Bölge Savcısı Francis Cornish, kamusal alanda içki içtiği için kendisine dava açtı ve 5 dolar ceza verdi. Ceza, düzgün tavırları nedeniyle kaldırıldı.

ESNEMEYE 1 YIL HAPİS:

2004 yılında Sri Lankalı yargıç M. Patabendiege, V. Pajith isimli bir davalıyı mahkemede esneyip saygısızlık yaptığı nedeniyle 1 yıl hapis cezasına çarptırdı.

TANRIM BENİ KORUMADIN:

2005 yılında cinayet nedeniyle 20 yıllık hapse çarptırılan Pavel M. Tanrı'ya dava açtı. Pavel, "Vaftiz töreninde Tanrı'nın beni koruyacağına dair bir akit imzalandı. Ama beni korumadı" dedi.

BU DEPREMLER NEDİR?:

Geçen aylarda ABD'nin Nebraska Eyaleti Senatörü Ernie Chambers, Tanrı'yı dünyadaki doğal afetlerden sorumlu tutarak dava açtı. Senatör, dilekçesinde Tanrı'dan ‘davalı' diye söz etti.

Bu fıkrayı sizden önce 3 kişi okudu. << Bayanlara Laf Atanlara Cevaplar  ||   Boku Yedik. >>   

Facebook'da paylaş : Paylaş

Tanrı'ya dava açtı fıkrasını PDF olarak indir.
Tanrı'ya dava açtı fıkrasını ZİP olarak indir.

Bu Fıkraya Puan Ver

1 2 3 4 5
Toplam Oy : 15    Puan : 2.20   Fıkra Yorumları

isim:    email:

yiwrenq

igrencccccccccccccccccccc

2008-06-21
bbb

hiç güzel değil

2007-12-22
b

beyenmedim!!!!..

2007-11-28

<< Bayanlara Laf Atanlara Cevaplar  ||   Boku Yedik. >>   

Hoş geldiniz! Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun. 
loading...
Hızlı Arama
Tanrı'ya Dava Açtı fıkrası FikraCenneti Üyeleri tarafından puanlandı. . Tanrı'ya dava açtı Tanrı'ya dava açtı Puan: 2.20